Koszyk
jest pusty
livemarks Facebook Twitter Youtube Linkedin

 

SIEDZIBA FIRMY:

 

IGE+XAO Polska Sp. z o.o.
Plac Na Stawach 3
KRAKÓW
30-107
POLSKA


Telefon: +48 (0)12 630 30 30    
Fax: +48 (0)12 630 30 37
Email: krakow@ige-xao.com.pl

 

 

Oddział produkcyjny w Tarnowie:

IGE+XAO Polska Sp. z o.o.
33-100 Tarnów
ul. Strusińska 2

 

 

Oddział produkcyjny w Wadowicach:

IGE+XAO Polska Sp. z o.o.
34-100 Wadowice
ul. Doktora Józefa Putka 9

 

 

 

 

PODZIAŁ NA REGIONY HANDLOWE

 

 

 

 

Region Południe
Area Sales Manager
Katowice


Telefon: +48 600 257 901    
Fax: +48 (0)12 630 30 37
Marcin Czajer
Email: marcin.czajer@ige-xao.com.pl

 

Region Północ
Area Sales Manager
Bydgoszcz


Telefon: +48 602 716 788    
Fax: +48 (0)12 630 30 37
Ireneusz Czerwonka
Email: ireneusz.czerwonka@ige-xao.com.pl

 

Region Zachód
Area Sales Manager
Wrocław


Telefon: +48 602 811 092    
Fax: +48 (0)12 630 30 37
Piotr Wieloch
Email: piotr.wieloch@ige-xao.com.pl

 

 

Region Centrum
Area Sales Manager
Radom


Telefon: +48 602 716 790    
Fax: +48 (0)12 630 30 37
Rafał Bałękowski
Email: rafal.balekowski@ige-xao.com.pl

 

 

 

Sales Manager
Jacek Wójs


Telefon: 602 716 789
Email : jwojs@ige-xao.com.pl

 

 

Asystentki Działu Handlowego


Telefon: 12 630 30 30 wew. 430, 433
Fax: 12 630 30 37 Fax handlowy (Zamówienia)
Email : info@ige-xao.com.pl

 

 

 

Serwis techniczny, hot line
Dawid Zajdel


Telefon: 12 630 30 30 wew. 446
Email : dawid.zajdel@ige-xao.com.pl 

 

 

 

 

 

 

Serwis techniczny, hot line
Kacper Drożdżak


Telefon: 12 630 30 30 wew. 449
Email : kacper.drozdzak@ige-xao.com.pl

 

 

 

 

Serwis techniczny, hot line
Kamil Rusin


Telefon: 12 630 30 30 wew. 445
Email : kamil.rusin@ige-xao.com.pl 

 

 

 

 

 

Serwis kluczy sprzętowych, programowanie kluczy, rezerwacja szkoleń

Ewa Zaniewska


Telefon: 12 630 30 30 wew. 442
Email : ezaniewska@ige-xao.com.pl

 

 

Consulting
Paweł Rospond


Telefon: 12 630 30 30
Email : pawel.rospond@ige-xao.com.pl

 

Consulting
Grzegorz Jurga


Telefon: 12 630 30 30
Email : grzegorz.jurga@ige-xao.com.pl

 

 

Maintenance Contract Coordinator, administracja uprawnieniami serwisowymi
Dominik Cichy


Telefon: 12 630 30 30 wew. 436
Email : umowy@ige-xao.com.pl

 

 

Kierownik Szkoleń
Paweł Uramowski


Telefon: 12 630 30 30 wew. 444, 602 787 510
Email : puramowski@ige-xao.com.pl

 

 

Marketing i kontakty z mediami
Józef Koczor


Kontakt z mediami Telefon: 12 630 30 30 wew. 441

 

 

SIEDZIBA GŁÓWNA KORPORACJI:


Groupe IGE+XAO
16 boulevard Deodat de Severac
CS 90 312
31 773
COLOMIERS CEDEX
FRANCE

Telefon: +33 (0)5 62 74 36 36
Fax: +33 (0)5 62 74 36 37
Email: info@ige-xao.com

Location map

 

KONTAKTY:


courrier électronique

Informacje finansowe i handlowe: e-mail

courrier électronique

Kontakt prasowy: e-mail

courrier électronique

Kontakt w sprawie pracy: e-mail

courrier électronique

Kontakt w sprawie strony: e-mail