Staże i praktyki studenckie dla programistów testów automatycznych w Krakowie oraz do filii w Tarnowie i Wadowicach

Wiadomość

cURL failed. Error: Failed to connect to api.ipinfodb.com port 80: Connection refused
API returned error:

Rodzaj umowy –  umowa zlecenia, Dział – Dział R&D

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez IGE+XAO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

  • Rodzaj zatrudnienia

    Umowa zlecenie

  • Termin

    Od przyszłego miesiąca

  • Obowiązki

    Tworzenie skryptów testowych w środowisku TestComplete do testowania aplikacji CAD/PLM

  • Mile widziane

    - znajomość C++ lub C#, znajomość środowiska TestComplete

  • Wymagania

    - znajomość VisualBasica, poparta minimum rocznym doświadczeniem, - znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie i redagowanie dokumentacji

  • Miejsce

    Kraków, Tarnów, Wadowice

  • Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, prześlij swoje CV i list motywacyjny do działu kadr.

    E-mail: Aplikuj
    Proszę umieścić nazwę oferty pracy (Staże i praktyki studenckie dla programistów testów automatycznych w Krakowie oraz do filii w Tarnowie i Wadowicach) w e-mailu