Praca dla programistów w dziale R&D

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV, liście motywacyjnym oraz załączonej dokumentacji przez IGE + XAO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, 30-107 Plac na Stawach 3, w celu prowadzenia przez IGE+XAO wszelkiej rekrutacji na stanowisko opisane w ogłoszeniu, w tym także rekrutacji prowadzonych w przyszłości. Wyrażam także zgodę na nieodpłatne przechowywanie mojego wizerunku w postaci zdjęcia zamieszczonego w CV"Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV.

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych:

Oświadczam, że zgodnie z przepisami RODO zostałem/am poinformowany/a, że:
• administratorem moich danych osobowych jest IGE + XAO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, 30-107 Plac na Stawach 3, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000186637, NIP: 677-002-45-48, REGON: 350521506, o kapitale zakładowym w wysokości 1 100 000,00 zł,
• wiem, że podanie przez mnie danych jest dobrowolne, podstawą przetwarzania moich danych osobowych w zakresie, w jakim przekazane przeze mnie dane wykraczają poza dane, których można żądać od kandydata do pracy na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jest moja zgoda,
• moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celów związanych z rekrutacjami prowadzonymi przez IGE+XAO, a także do podjęcia niezbędnych działań w procesach rekrutacyjnych, oraz że będą przekazywane osobom trzecim, przy czym odbiorcami danych będą podmioty z grupy kapitałowej IGE+XAO,
• moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji opisanych wyżej celów,
• mam prawo żądania od IGE+XAO dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz mam prawo do przenoszenia danych,
• mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych osobowych bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem,
• mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
• podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich podanie, przetwarzanie i wykorzystanie wizerunku przez IGE+XAO jest niezbędne i konieczne do prawidłowego i efektywnego korzystania z wykonanych zdjęć w celach wskazanych wyżej,
• moje dane nie będą przekazywane do państw trzecich, ani do organizacji międzynarodowych,
• IGE+XAO nie podejmuje wobec mnie zautomatyzowanych decyzji ani nie stosuje wobec mnie profilowania.

  • Rodzaj zatrudnienia

    Umowa o pracę

  • Termin

    Od przyszłego miesiąca

  • Obowiązki

    - rozwijanie oprogramowania CAD/PLM w środowisku Microsoft Windows z wykorzystaniem narzędzi MS Visual Studio, MS SQL Server.

  • Mile widziane

    - znajomość STL, DEVEXPRESS, WPF, WCF

  • Wymagania

    - znajomość C++

    - znajomość T-SQL

    - znajomość środowiska MS Visual Studio

    - znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie i redagowanie dokumentacji.

  • Miejsce

    Kraków, Tarnów, Wadowice

  • Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, prześlij swoje CV i list motywacyjny do działu kadr.

    E-mail: Aplikuj
    Proszę umieścić nazwę oferty pracy (Zatrudnimy programistów C++,C# na umowę o pracę w Krakowie oraz do filii w Tarnowie i Wadowicach) w e-mailu